Lærarar

Aage Nybo, kontaktlærari á Íverk- og miðlabreytini í Nám X

aage.nybo@skulin.fo

Tlf. 581256

Anna Herup Høgnesen, flokslærari í 1.flokki

anna.herup.hoegnesen@skulin.fo

Tlf. 595511

Beinta J. Petersen

Beinta er í barnsburðarfarloyvi

beinta.j.petersen@skulin.fo

Tlf. 594459

Birna Berglind, flokslærari í 7.b og kontaklærari á ítrottarbreytini í Nám X

birna.berglind@skulin.fo

Tlf. 596699

Bogi G. Otthamar

bogi.georg.otthamar@skulin.fo

Tlf. 596150

Carl Eli Samuelsen

carl.samuelsen@skulin.fo

Tlf. 507333

Durita J. Jacobsen, flokslærari í 5.a

durita.jacobsen@skulin.fo

Tlf. 210963

Elin Guðjónsson, flokslærari í 3.flokki

elin.gudjonsson@skulin.fo

Tlf. 221518

Elly Johannesen, kontaktlærari á Tónleikabreytini

elly.johannesen@skulin.fo

Tlf. 515202

Eyðna Magnussen (í farloyvi)

eydna.magnussen@skulin.fo

Tlf. 214755

Evald Rasmussen, kontaktlærari á Sjóvinnubreytini í Nám X

evald.rasmussen@skulin.fo

Tlf. 583273

Geyr Gilsteinsson, skúlavegleiðari

geyr.gilsteinsson@skulin.fo

Tlf. 267197

Guðrun Kerá

gj1602u6@skulin.fo

Tlf. 520054

 

Hanna Mikkelsen, bókavørður

hanna.mikkelsen@skulin.fo

Tlf. 218243

Hanna Lassaberg, flokslærari í 2.flokki

hanna.lassaberg@skulin.fo

Tlf. 516911

Hans Edvard Hansen

hans.edvard.hansen@skulin.fo

Tlf. 216449

Hans Nielsen, kontaktlærari á Handverksbreytini

hans.nielsen@skulin.fo

Tlf. 252321

Henny G. Dánialsdóttir, kontaktlærari á Listabreytini í Nám X

hj2310r4@skulin.fo

Tlf. 252218

Hildur Steingrímsdóttir

hildur.steingrimsdottir@skulin.fo

Tlf. 521008

Ingi á Smið, flokslærari í 9.b

ingi.a.smid@skulin.fo

Tlf. 503555

 

Jacob Eli Olsen

jacob.eli.olsen@skulin.fo

Tlf. 229212

Jacoba Lervig, kontaktlærari á Kost- og heilsubreytini í Nám X

jacoba.lervig@skulin.fo

Tlf. 281899

Joanna Johansen, flokslærari í 2.flokki

joanna.johansen@skulin.fo

Tlf. 220997

Johann Jansson Petersen, flokslærari í 7.a

johann.petersen@skulin.fo

Tlf. 262974

John Petersen, flokslærari í 9.a og kontaklærari á ítrottarbreytini í Nám X

john.petersen@skulin.fo

Tlf. 513545

Kristianna Poulsen, flokslærari í 3. flokki

kp2903g4@skulin.fo

Tlf. 229696

Lív Reinert Nielsen, flokslærari í 8.a

liv.reinert.nielsen@skulin.fo

Tlf. 504045

Maria Vitalis Hansen, bókavørður

maria.hansen@skulin.fo

Tlf. 235765

Miriam Nolsøe Johannesen, flokslærari í 8.d

miriam.johannesen@skulin.fo

Tlf. 566301

Mortan Weyhe

mortan.weyhe@skulin.fo

Niklas Fríðrikur Joensen, flokslærari í 5.b

niklas.fridrikur.joensen@skulin.fo

Tlf. 253982

Pauli Hansen

pauli.hansen@skulin.fo

Tlf. 769263

Petry Hádal Johansen, serlærari og AKT

petry.h.johansen@skulin.fo

Tlf. 216262

Peter Hentze Niclasen

peter.hentze.niclasen@skulin.fo

Tlf. 224615

Randi Bjørk

randi.bjoerk@skulin.fo

Tlf. 519202

Rannvá H. S. Johannesen, flokslærari í 8.b

rannva.johannesen@skulin.fo

Tlf. 224657

Rúni Juul, telduvørður

runi.juul@skulin.fo

Tlf. 218463

Símun Joensen, yngri, flokslærari í 4.flokki

simun.joensen.p9@skulin.fo

Tlf. 217462

Símun Joensen, eldri

simun.joensen@skulin.fo

Tlf. 265890

Sóleyð G. Tausen, flokslærari í 6.flokki og lesivegleiðari

soleyd.tausen@skulin.fo

Tlf. 211852

Sólvá Syderbø

solva.syderbo@skulin.fo

Tlf. 285142

Susan Krosstein (barnsburðarfarloyvi)

susan.krosstein@skulin.fo

Tlf. 262952

 

Tanja S. Ejdesgaard (í farloyvi)

tanja.s.ejdesgaard@skulin.fo

Tlf. 218188

Una Weihe, kontaktlærari á Snið- og handarbeiðsbreytini í Nám X

una.weihe@skulin.fo

Tlf. 280440